Awaryjne otwieranie mieszkań

Zatrzaśnięte drzwi! Wezwij Pogotowie zamkowe w Gliwicach

Nasi fachowcy – ślusarze są wyspecjalizowani w wykonawstwie wysokiej jakości usług ślusarskich, jakim jest awaryjne otwieranie drzwi. Usługa awaryjnego otwierania mieszkań należy do bardzo popularnych zleceń realizowanych przez Pogotowie zamkowe w Gliwicach – wykonujemy je codziennie.

Te szczególnie kłopotliwe i stresujące sytuacje zdarzają się wtedy, gdy nie możesz dostać się do własnego domu czy biura, ponieważ zagubiłeś lub zapomniałeś wziąć ze sobą klucze. Nie panikuj wtedy, tylko zadzwoń po pomoc do Pogotowia zamkowego w Gliwicach. Awaryjne otwieranie zamków to dla nas „chleb powszedni”, dla Ciebie zaś szybkie i sprawne pozbycie się zmartwienia. Musisz wiedzieć, że tylko profesjonalny ślusarz posiadający specjalistyczną wiedzę i dysponujący odpowiednimi narzędziami fachowo wykona zadanie otwarcia zamka. Nie warto oddawać tego zadania w ręce osób przypadkowych – tylko doświadczony fachowiec wykona zadanie w taki sposób, że mechanizm zamka pozostanie nieuszkodzony, podobnie jak struktura drzwi czy futryny.

Awaryjne otwieranie mieszkań to trudna usługa – realizuje się ją bez użycia przypisanych do zamka kluczy, więc trzeba posiadać rozległą specjalistyczną wiedzę oraz posiadać spore umiejętności, aby przeprowadzić ja w sposób bezinwazyjny. Nasi ślusarze systematycznie biorą udział w szkoleniach oraz warsztatach praktycznych. Stale szkolimy pracowników z nowych technik i wdrażamy do usług otwierania zamków także tych najnowszej generacji.

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań w Gliwicach

Awaryjne otwieranie mieszkań to tylko jedna z naszych usług

Warto mieć świadomość, że gdy podobna awaryjna sytuacja spotka Cię z samochodem, Pogotowie zamkowe w Gliwicach także Ci pomoże, ponieważ równie często realizujemy usługę awaryjnego otwierania samochodów. Nasz ślusarz, używając specjalistycznych narzędzi i wykorzystując swoją wiedzę i praktykę, otworzy zamek każdej marki auta i to w sposób bezpieczny dla mechanizmu i pojazdu.

Jedną z podstawowych usług ślusarskich realizowanych przez naszą firmę jest naprawa zamków. Gdyby więc zdarzyło się, że podczas interwencji związanej z zatrzaśnięciem drzwi trzeba mechanizm zreperować, nasz ślusarz dokona szybkiej i profesjonalnej naprawy zamka z użyciem specjalistycznych narzędzi.

Serwisujemy zamki wszystkich marek

Jeśli zajdzie potrzeba, nasi fachowcy zrealizują również usługę serwisu zamków, głównie takich marek jak zamki  Dierre Gerda, KESO, Smart-lock, Evva oraz zamki Mottura.. Jest to o tyle ważne, że używany stale zamek może odmówić posłuszeństwa w nieodpowiednim momencie. Dlatego warto zadbać o systematyczny serwis wykonany przez specjalistę, dzięki któremu zamki u drzwi na długi czas będą działały bezproblemowo.

W spektrum naszych usług leży również realizacja montażu i wymiany zamków. Bywa, że podczas awaryjnego otwierania drzwi zachodzi konieczność wymiany zamka na nowy model. Nie ma z tym problemu, ponieważ nasi ślusarze zawsze posiadają przy sobie kilka modeli wysokiej jakości mechanizmów oraz wyposażeni są w fachowy sprzęt do ich montażu i wymiany. Co więcej, nasi pracownicy dobiorą do Twoich potrzeb najbardziej optymalne rozwiązanie i zastąpią uszkodzony mechanizm nowym.

Pomożemy zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz

Zachęcamy do skorzystania usług ślusarskich realizowanych przez Pogotowie zamkowe w Gliwicach. W razie potrzeby wykonamy awaryjnie otwieranie zamka do drzwi mieszkania, biura i samochodu, a jak trzeba – dokonamy również wymiany i montażu nowego zamka. Awaryjne otwieranie mieszkań to usługa, którą zawsze realizujemy priorytetowo – po wezwaniu stawiamy się w miejscy zdarzenia tasz szybko, jak to tylko możliwe. Teraz korzystając z usług Pogotowia zamkowego nie musisz czekać całego dnia, aby otworzyć zatrzaśnięty zamek. Pracujemy 7 dni tygodniu: 6:00 – 24.00, więc kontaktuj się z nami o każdej porze pod numerem 696-003-003

Zapraszamy!