Naprawa zamków

Pogotowie zamkowe w Gliwicach całodobowo świadczy wysokiej klasy usługi ślusarskie. Biegłość i wysoką jakość wykonywanych przez nas zadań zawdzięczamy kwalifikacjom oraz wieloletniemu doświadczeniu naszych fachowców, pracujących na wysokiej jakości sprzęcie.

Pogotowie zamkowe w Gliwicach – sposób na zepsuty zamek

Z doświadczenia wiemy, że awarie eksploatowanych kilka razy dziennie mechanizmów zamkowych zdarzają się bardzo często. Naprawa zamków należy więc do naszych specjalności i stałych zleceń. Jeśli zaobserwujesz, że Twój zamek nie działa tak sprawnie jak kiedyś, tzn. zacina się lub masz trudności z przekręceniem klucza, skontaktuj się z nami. Wiedz, że tylko bezawaryjnie działający mechanizm zapewni Ci pełne bezpieczeństwo, a Twojemu mieniu najlepszą ochronę.

Nasz ślusarz przyjedzie na miejsce usterki, zbada sytuację diagnozując przyczynę awarii, a następnie zaproponuje najbardziej optymalne rozwiązanie problemu. Może się zdarzyć, że w wyniku oględzin uzna, że naprawa zamka nie wystarczy i istnieje konieczność wymiany i montażu nowego zamka.

Nie obawiaj się jednak – nie musisz biec w popłochu do sklepu i tam głowić się nad wyborem najlepszego mechanizmu – nasz ślusarz na miejscu wypyta o Twoje oczekiwania i wybierze dla Ciebie najodpowiedniejszy typ mechanizmu, a następnie dokona montażu zamka. Musisz wiedzieć, że przyjeżdżając do Ciebie jest wyposażony w cały szereg modeli urządzeń zamkowych oraz specjalistyczny sprzęt pozwalający na wykonanie każdej potrzebnej usługi ślusarskiej.

Naprawa zamków drzwi w Gliwicach

Serwis zamków – podstawa wieloletniej, bezawaryjnej pracy

Nasze Pogotowie zamkowe prowadzi także profesjonalny serwis zamków. Pozwala on utrzymać mechanizm w drzwiach w stałej, doskonałej kondycji, która zapewnia odpowiednie zabezpieczenie przed włamaniem.

Wśród naszych usług szczególnie polecamy serwis Dierre, Gerda, KESO, Mottura, Ikon, Evva  i wiele innich – najpopularniejszychz  zamków elektronicznych takih jak: Smart-lock, Salto, Eff-Eff, Roger, Simon Voss, Satel. Przyjedziemy pod wskazany adres, by dokładnie sprawdzić działanie Twojego zamka. . Zawsze warto pamiętać, że tylko sprawnie działający mechanizm zagwarantuje bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim.

Szeroki wachlarz usług ślusarskich

Nasza ekipa ślusarzy zajmuje się także awaryjnym otwieraniem drzwi 7 dni w tygodniu w godzinach 6:00 – 24:00. Gdy spotka Cię kłopot z zatrzaśniętymi drzwiami auta, stawią się we wskazanym miejscu i pomogą w awaryjnym otwieraniu samochodów. Problem ten może dotyczyć również drzwi domu lub biura – również w tym przypadku posłużymy fachową pomocą i wykonamy awaryjne otwieranie mieszkania.

Poza naprawą zamków realizujemy także inne tradycyjne prace ślusarskie. Należą do nich m.in. montaż zamków oraz wymiana zamków. Zachęcamy do skorzystania z nich w przypadku, gdy używany przez Was zamek nie nadaje się już do dalszej eksploatacji.

W naszej ofercie znajduje się także szeroki asortyment różnorodnych zamków, które można zakupić zarówno u ślusarza zatrudnionego w Pogotowiu zamkowym w Gliwicach.

Pogotowie zamkowe w Gliwicach czynne jest  7 dni w tygodniu w godzinach 6:00 – 24:00.– zapraszamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich w dni powszechne oraz w niedziele i święta. Wszelkie prace nagłe – takie jak awaryjne otwieranie samochodów wykonujemy niezależnie od pory dnia – są to dla nas zlecenia priorytetowe. Inne, tradycyjne usługi m.in. naprawę zamków realizujemy w dogodnym dla Klientów czasie. Zachęcamy do kontaktu – 696-003-003.