Montaż i wymiana zamków

Wymień zamek na nowy

Montaż i wymiana zamków to flagowe usługi Pogotowia zamkowego w Gliwicach. Zespół nasz, składający się z wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, na co dzień montuje i wymienia zamki na terenie całych Gliwic.

Montujemy zarówno zamki, które dostarczy nam Klient, jak i te pozostające w naszym asortymencie. Stosunkowo często zdarza się, że zamawiając usługę wymiany zamków Klienci nie posiadają jeszcze żadnego wybranego modelu. Często pytają naszych pracowników, jaki zamek będzie najlepszy i jaki da najwyższy stopień zabezpieczenia przed włamaniem. Z przyjemnością doradzamy Klientom, które mechanizmy będą odpowiednie dla danej lokalizacji i przeznaczenia. Dzięki temu osoby korzystające z naszych usług zawsze mogą czuć się bezpieczne w swoim mieszkaniu, domu, biurze czy firmie.

Podstawą odpowiedniego wyboru mechanizmu jest dokładne zbadanie potrzeb Klienta. Dzięki tej wiedzy nasi ślusarze są w stanie dobrać najlepsze dla danego zlecenia rozwiązanie, co zapewni nie tylko wysoki stopień skuteczności działania mechanizmu, ale idealnie zabezpieczy osoby i przedmioty. Priorytetem jest dla nas satysfakcja Klienta, dlatego proponujemy mu najlepsze i sprawdzone mechanizmy.

Montaż i wymiana zamków Gliwice

Doświadczenie, wiedza, umiejętności – to cechy naszych ślusarzy

Wysoką jakość oferowanych usług zawdzięczamy systematycznym szkoleniom oraz warsztatom praktycznym, w których biorą udział wszyscy nasi pracownicy. Dzięki temu doskonale orientują się oni w nowinkach technicznych w branży i nie boją podejmować się wyzwań związanych z wymianą zamków czy naprawą zamków. Atutem naszych pracowników jest także doświadczenie zawodowe oraz dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych narzędzi, które pozwalają w sposób szybki i skuteczny przeprowadzić różnego rodzaju specjalistyczne usługi ślusarskie.

Duży wybór zamków u ślusarza

Wymiana zamków jest naszym „chlebem powszednim”. Praca ze specjalistycznym sprzętem oraz bogate doświadczenie naszych ślusarzy pozwalają nam przyjąć od Klientów każde – nawet najbardziej skomplikowane zlecenie – bez obaw o uszkodzenie drzwi.

Z równą sprawnością i fachowością przeprowadzamy montowanie zamków. Nasz ślusarz przyjeżdżając na miejsce zlecenia jest wyposażony w bogaty arsenał nowych modeli zamków. Gotowy jest odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości, wyjaśnić działanie i zalety każdego mechanizmu, więc nie musisz się głowić i samodzielnie decydować, jaki typ i konkretny model będzie najlepszy w Twoim przypadku. Co więcej – nie musisz fatygować się do sklepu – nasz specjalista na miejscu doradzi Ci najbardziej optymalną opcję, a potem dokona montażu zamka.

W stałej sprzedaży dysponujemy mechanizmami zamkowymi znanych i cenionych producentów, w tym  zamki  Dierre, Gerda, KESO, Smart-lock, Evva oraz zamki Mottura i wiele innych.

Te i innej marki urządzeń zamkowych zaproponuje Ci nasz fachowiec przyjeżdżając do Ciebie ze zleceniem.

Szeroki pakiet usług ślusarskich

Pracownicy Pogotowia zamkowego w Gliwicach wzywani są również do innych specjalistycznych usług ślusarskich na przykład tych związanych z awaryjnym otwieraniem zamków. W przypadku problemu z autem w krótkim czasie przybędą na miejsce awarii wyposażeni w wysokiej jakości sprzęt i najlepszej klasy mechanizmy zamkowe i z wprawą zrealizują usługę awaryjnego otwierania samochodów.

Czy jesteś osobą prywatną, czy pracownikiem firmy lub instytucji, każdego dnia i o każdej porze możesz wezwać również naszych ślusarzy do zatrzaśniętych drzwi mieszkania, domu czy biura. Bądź pewien, że błyskawicznie pojawią się pod wskazanym adresem i wykonają awaryjne otwieranie drzwi.

Skorzystaj z naszych usług w dogodnej dla siebie porze

Pogotowie zamkowe w Gliwicach działa 7 dni w tygodniu 6.00 – 24:00, więc możesz wzywać nas na pomoc o każdej porze. Przybędziemy wszędzie, gdzie dopadła Cię usterka zamka w domu, biurze czy w samochodzie! Awaryjne otwieranie mieszkań wykonamy, kiedy tylko zgłosisz nam taką awarię. Inne – na przykład montaż i wymianę zamków – wykonamy w dogodnym dla Ciebie terminie. Kontakt pod nr.: 696-003-003

Zapraszamy!