Awaryjne otwieranie samochodów

Pogotowie zamkowe w Gliwicach – sposób na zatrzaśnięte auto

Ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym w Gliwicach należą do wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych profesjonalistów. Przez lata pracy nabrali praktyki w realizacji specjalistycznych usług ślusarskich, w tym w awaryjnym otwieraniu samochodów. Pewnie niejednego z nas spotkała wybitnie stresująca przygoda, kiedy zatrzasnęliśmy kluczyki w samochodzie, a drzwi nie da się otworzyć. W takim momencie ogarnia nas panika i przerażenie, jednak warto wiedzieć, że gdy zadzwonisz, Pogotowie zamkowe w Gliwicach w kilka chwil przybędzie Ci na ratunek. Nieważne, gdzie i w jakim momencie zdarzy Ci się awaria – z pewnością przyjedziemy z pomocą i wykonamy awaryjne otwieranie samochodu.

Awaryjne otwieranie samochodów w Gliwicach

Specjaliści od otwierania samochodów

Musisz wiedzieć, że usługa awaryjnego otwierania aut to nasza specjalność. Korzystają z niej nie tylko klienci indywidualni, ale także instytucjonalni, pracownicy dużych firm, a nawet służby mundurowe. Nasz ślusarz otworzy zamek auta nie tylko sprawnie i błyskawicznie, ale również bez najmniejszej szkody dla mechanizmu i samochoduSzeroki dobór szkoleń oraz warsztatów praktycznych sprawia, że ślusarze z Pogotowia zamkowego w Gliwicach sprawnie otwierają każde auto. W naszych kompetencjach znajduje się awaryjne otwieranie samochodów większości dostępnych w Polsce marek.

Marka nie gra roli kiedy otwieramy zamek

Jesteśmy przygotowani do tego, aby wykonać awaryjne otwieranie aut należących do średniej i wysokiej klasy. Wśród nich najczęściej otwieramy samochody marki: Audi, VW, BMW, Skoda, Fiat, Citroen, Peugeot, Toyota, Opel, Renault, Suzuki czy Hyundai i wielu innych. Zaletą wykonywanych przez nas usług jest ich bezinwazyjność. Potrafimy otworzyć każdy zamek bez konieczności używania dedykowanego klucza. Wszelkie zlecenia związane z awaryjnym otwieraniem samochodów przeprowadzamy tak, aby Twój pojazd nie doznał uszczerbku – nasza interwencja jest całkowicie wolna od błędów i nie pozostawia rys na lakierze, wgnieceń karoserii czy odkształconych drzwi spowodowanych odginaniem ich na siłę. Jeśli chcesz, aby usługa otwierania samochodu przebiegła bez problemu skontaktuj się z naszym biurem.

Realizujemy także inne usługi ślusarskie

Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Gliwicach służą również pomocą w sytuacji zatrzaśnięcia drzwi domu lub mieszkania. I tą usterką nie musisz się zamartwiać, bowiem krótko po tym jak wezwiesz naszego fachowca, przyjedzie on na miejsce zdarzenia z pomocą i dokona usługi awaryjnego otwierania mieszkania. Dysponuje on zestawem różnego typu wysokiej jakości zamków drzwiowych oraz profesjonalnymi narzędziami, dlatego jeśli trzeba będzie wykonać montaż zamka lub jego wymianę na nowy model, zrobi to fachowo i sprawnie. Każdy ślusarz z Pogotowia zamkowego w Gliwicach podejmie się również naprawy zamka.Zadbamy też o prawidłową, nieprzerwaną pracę zamków we wskazanych przez Ciebie drzwiach. W tym celu na zlecenie przeprowadzimy serwis zamków. W naszej ofercie polecamy szczególnie serwis  Gerda, Dierre, Keso Ikon, Mottura, Simons Voss Smart-Lock  i serwis  – najpopularniejszych mechanizmów wykorzystywanych w Polsce.

Zadzwoń do nas w potrzebie!

Drogi Kliencie, pamiętaj że Pogotowie zamkowe w Gliwicach działa 7 dni tygodniu: 6.00 – 24.00 także w niedziele i święta. Awaryjne otwieranie samochodów to dla nas usługa priorytetowa – na wezwanie przyjeżdżamy o każdej porze dnia i nocy. Co więcej, zawsze w miejsce zdarzenia wysyłamy ślusarza, który przyjeżdża najszybciej jak się da. W ten sposób nasi Klienci oszczędzają zarówno swój cenny czas, jak i pieniądze. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 696-003-003. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!